• administrator

Quinten Brown versterkt heren B

Volgend seizoen zal Quinten Brown onze heren B komen versterken. Hij is een spelverdeler van 1m78 en zal de plaats innemen van Arnaud Verlinden die een jaartje op Erasmus gaat. Quinten is geen onbekende voor onze club want exact 20 jaar geleden zette hij zijn eerste basketpasjes bij het toenmalige Melle Vogelhoek. In totaal was hij al 10 jaar actief als speler in Melle en hij had ook al een passage als coach bij onze jeugdploegen. Het voorbije seizoen nam Quinten een sabbatjaar, maar voordien was hij actief bij LDP Donza B in 1e landelijke. Verder geven we ook graag mee dat er naast de 7 vaste spelers die uit onze eigen jeugdopleiding komen vanaf volgend seizoen nog meer eigen jeugd zal geïntegreerd worden bij onze heren B. De kern voor het seizoen is bij deze ook volledig rond.

Coaches: Cedric Gekiere & Stefan De Volder Okan Yilmaz Korneel Hoebeke

Quinten Brown (LDP Donza B - 1e land)


Nick Houthuys Dieter Ghyselinck (cap) Andreas De Neve

Cedric Piret

Jakob De Neve Antoine Van Hyfte Kasper De Ridder

Jef Vermeire

Nathan Laridon Tibo Van Hecke Aangevuld met ambitieuze u18 en u21 spelers.

Afgevaardigde: Marc Ghyselinck


78 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Contacteer ons

VZW Melle-Destelbergen-Lochristi

Vogelstraat 24

9090 Melle

info@gentoosteagles.be
 

BTW: BE0458.629.856
IBAN: BE76 0689 0652 0395

  • Facebook
  • Instagram
02401_trooper_logo_c14260c35a8c2d58569e6
key.png

Privacy policy

© Copyright  Gent-Oost Eagles 2020