• administrator

Geen plaats voor racisme in onze club

Naar aanleiding van een incident dat plaatsvond binnen één van onze jeugdteams willen we als club graag een duidelijk statement maken met betrekking tot racisme. Binnen Gent-Oost Eagles zijn spelers van meer dan 15 verschillende nationaliteiten actief en voor ons is elke persoon op alle vlakken gelijk. Afkomst, huidskleur of geloof mogen in geen geval een reden zijn tot spot of haat. Dit geldt bovendien evenzeer voor gender en geaardheid.


Elke vorm van racisme en discriminatie keuren we als bestuur resoluut af en we zullen ook niet aarzelen om zéér kordate maatregelen te treffen indien we hier in de toekomst toch nog mee geconfronteerd worden.

"We must be the change we wish to see in the world" (Mahatma Gandhi)

Laat ons op een respectvolle en positieve manier met elkaar samenleven en samen sporten. Binnen onze club, naar onze tegenstanders toe en ook ver daarbuiten.326 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Contacteer ons

VZW Melle-Destelbergen-Lochristi

Vogelstraat 24

9090 Melle

info@gentoosteagles.be
 

BTW: BE0458.629.856
IBAN: BE76 0689 0652 0395

  • Facebook
  • Instagram
02401_trooper_logo_c14260c35a8c2d58569e6
key.png

Privacy policy

© Copyright  Gent-Oost Eagles 2020