• administrator

Cookies on the floor

Bijgewerkt: apr 15

Beste clubleden & sympathisanten,


Onze jaarlijkse koekenverkoop wordt dit jaar omgedoopt tot "Cookies on the floor" en staat volledig in het teken van een groter doel, namelijk de infrastructuurwerken die we graag zouden realiseren. We willen dolgraag een nieuwe sportvloer leggen in de sporthal van Melle Vogelhoek en daarnaast staan ook nieuwe, in hoogte verstelbare doelen/ringen op onze shortlist.


Wanneer we dit effectief kunnen verwezelijken zal afhangen van verschillende factoren, waaronder het verkrijgen van een financiering en uiteraard ook het succes van onze acties en events. Met de opbrengsten van de koekenverkoop willen we alvast ons spaarvarken beginnen vullen. Het club-target wordt gezet op 2000 dozen! Uit het verleden weten we dat dit zeker haalbaar is.


Het spreekt voor zich dat het momenteel moeilijke (financiële) tijden zijn voor onze club en dat een investering van deze orde absoluut niet evident is. Vandaar dat we met de jaarlijkse koekenverkoop ook nu weer op jullie enthousiasme en verkoperstalent rekenen om op die manier al een serieuze "push" te kunnen geven aan dit project.


Het concept en aanbod is ondertussen al jaren hetzelfde en dus gaan we ook nu weer voor heerlijke koekjes en topkwaliteit koffie van onze sponsor "Troast". Het enige verschil is dat vanaf dit jaar alle betalingen en bestellingen online zullen gebeuren via onze partner ClubCollect. Dit maakt het allemaal ook volledig Corona-proof.

Hoewel er dit jaar geen persoonlijke return zal zijn, hopen we er toch op dat al onze spelers/leden/coaches individueel op zijn minst 10 dozen koeken en/of pakjes koffie aan de man weten te brengen.

Bij het bestelformulier zal u eveneens de mogelijkheid zien om een extra financieel steuntje te geven in de vorm van een steunkaart van €5.


Voor de topverkoper voorzien we alvast een waardebon van €50 die kan besteed worden in onze webshop.

De ploeg die in totaal het hoogste aantal eenheden kan verkopen zal door het bestuur getrakteerd worden op frietjes bij onze sponsor 't Frietnestje in Melle (van zodra dit weer kan natuurlijk).


De velden "leeftijdscategorie" en "ploeg" (A-B-C-D) zijn verplicht om op die manier een klassement te kunnen opmaken. Indien je niet tot een specifieke ploeg behoort kan je een random team aanklikken.

Mensen van de balschool selecteren bij de leeftijdscategorie de gemeente waarin ze actief zijn en bij ploeg nogmaals "Balschool".


Bestellen kan tot en met zondag 9 mei en het afhaalmoment zal Corona-proof georganiseerd worden in de sporthal van Melle Vogelhoek. De exacte datum hiervoor zullen we communiceren via mail en onze social media. Bestellen kan via: http://koekenverkoop.gentoosteagles.be


Een one-pager in PDF met het aanbod kunt u hieronder vinden:

overzichtkoekenverkoop
.pdf
PDF • 500KB

Veel succes met de verkoop en nu reeds een welgemeende "dank-u-wel" voor iedereen die de club steunt.


Bestuur Gent-Oost Eagles
586 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven